Hakkımızda

Firmamız iç tasarım hizmeti veren tasarım ve mekânı oluşturan tüm boyutlar için sunduğu mükemmel ürünleriyle çağdaş çözümlere imzasını atan bir firmadır. Yapı sektörünün Tavan ve Zemin boyutunda çözüm üretme misyonunu, uzmanlık alanı olan asma tavan sistemleri, modüler bölme duvar sistemleri, karo halı, yükseltilmiş döşeme ve Pvc zemin kaplama malzemeleri konularında faaliyet göstermek üzere kurulan alanında uzman çözüm ortakları ile gerçekleştiriyor. Tavan ve modüler bölme duvar sistemleri, karo halı, yükseltilmiş döşeme ve Pvc zemin kaplama malzemeleri konularında dünyanın önde gelen üretici ve markalarıyla gerçekleştirdiği bayilik ve temsilcilikleriyle Emsanzemin, mekânlarda uyguladığı keyifli, işlevsel, gereksinime en uygun ve mimari estetiği önde tutan çözümler üretiyor. Emsanzemin teknik bilgi ve deneyime sahip, konusunda uzman çalışanları ile Türkiye’nin inşaat sektörünün gereksinim duyduğu çözümleri profesyonel bir hizmet anlayışıyla birleştirerek gerçekleştiriyor. Müşterilerine sunduğu çözümlere projelendirme ve detay çözümleme aşamasına kadar hakim olan Emsanzemin mimari anlayışın fonksiyonellik ve estetik arayışlarında, yasamı kolaylaştıran çözümlerinin Türkiye’nin dört bir yanında yer alan kalıcı eserlerde yansımasından gurur duyuyor. Temel olarak müşterilerine tasarım ve projelendirmekten başlayıp uygulamaya kadar giden gelişmenin her aşamasında hizmet verebilmektedir. Temel kurulum anlayışını müşteri memnuniyeti üzerinde yapılandıran Emsan Yapı Zemin Ltd. Şti. müşterisine kalitesini özenle sunar.

VİZYONUMUZ

Hizmetlerimizi; profesyonel, kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı çerçevesinde çağın teknolojik gelişmelerini takip ederek, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirmek. Stratejik planlamalarımız doğrultusunda uluslararası normlara uygun olarak kalite politikamızı gerçekleştirmek ve hizmet verdiğimiz sektörde her zaman tercih edilen bir şirket olmaktır.

MİSYONUMUZ

Emsan Zemin, edinmiş olduğu bilgi birikimi, profesyonellik ve kalitesi ile gerek ulusal, gerekse uluslararası iş dünyasında sürekli artan hizmet standartları ve beklentilerini yanıtlamaktadır. Amacımız iyi bildiğimiz ve uzmanlaştığımız faaliyet alanlarımızda müşterilerimizin profesyonel hizmetleri elde etmelerini sağlamaktır. Müşterilerimizin beklentisi olan kalite, profesyonellik, güvenilirlik ve özverili çalışma Emsan Zeminin değişmez ilkeleridir

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak sunduğumuz hizmeti, zamanında ve aksatmadan gerçekleştirmek. Müşterilerimizin zamanını ve hizmet maliyetini en ekonomik seviyede kullanarak memnuniyetini en üst düzeyde tutmak. Dış kaynak alanında çalışmalarımızın bilinç düzeyini arttırarak müşterilerimizin profesyonel hizmetler almasını sağlamak. Kalite sistem şartlarına uyarak sürekli iyileşme felsefesi ile tüm çalışmalarımızın özverili emekleri sonucunda sektörde kalite anlayışı ile beğenilip, tercih edilen bir firma olmak.